Wypożyczalnia kajaków
 
otwock
mlądz
spływy kajakowe
Wypożyczalnia kajaków
integracja na kajakach

Kontakt

Tel. 660 792 276,   Email: biuro@river-fun.pl
PARKING RIVER-FUN: Otwock ul. Wypoczynkowa 9

Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@river-fun.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Więcej informacji dostępne TUTAJ.

Polityka prywatności

Polityka prywatności serwisu www.river-fun.pl

1. Informacje ogólne

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług .
2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest

River Fun z siedzibą Otwock ul. Wypoczynkowa 9

3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.
4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.
5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
6. poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacji
7. poprzez gromadzenie plików “cookies” [patrz polityka plików “cookies”].
8. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.
9. dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego
10. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.
11. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.
12. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.
13. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis www.river-fun.pl Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można w zakładce – KONTAKT.

Przystań Nad Świdrem

Zapraszamy wszystkich uczestników spływu rzeką Świder do naszej przystani.

 

Miejsca niebezpieczne

przystań nad świdrem

 

river fun

Cennik

  CENNIK 2016

KAJAKI CENA

Kajak Dwuosobowy

EOLI 470 ROTEKO

miejsce dla dziecka, luk

60zł/dzień

Kajak Dwuosobowy

CAYMANN ROTEKO

miejsce dla dziecka

60zł/dzień

Kajak Jednoosobowy

JETT 405 ROTEKO

 

50zł/dzień
POZOSTAŁY ASORTYMENT CENA

Grill turystyczny ESBIT 100 + węgiel drzewny + podpałka

 

20zł/spływ

Zestaw naczyń ADVENTURE COOK SET-5

 

10zł/spływ

Kuchenka turystyczna TIROSS

 

20zł/spływ

Kuchenka turystyczna BLEUET MICRO PLUS

 

10zł/spływ

Worki wodoszczelne 30L

 

10zł/spływ

Etui wodoszczelne na telefon /dokumenty

(możliwość zakupu etui na własność - 15zł)

5zł/spływ

Możliwe wystawienie Faktury VAT dla firm + 23%VAT

http://www.swiatpogody.pl