Wypożyczalnia kajaków
 

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą „RIVER-FUN”

Oferujemy wynajem kajaków do realizacji spływów kajakowych:

INDYWIDUALNE

Na spływy indywidualne zapraszamy wszystkich, którzy preferują aktywną formę wypoczynku i lubią obcować z dziką przyrodą. Wystarczy chęć, dobre towarzystwo, aby świetnie się bawić i odciąć się od codziennych obowiązków. Rezerwacja

RODZINNE

Spływy rodzinne to niepowtarzalna okazja, aby w aktywny sposób umocnić więź z najbliższą rodziną. Zapewniamy, że Państwa dzieci będą wspominać spływ kajakowy z rodzicami jeszcze bardzo długo, dzięki spędzeniu ze sobą kilku godzin w jednej "łódce". Dzieci pod opieką rodziców świetnie dają sobie radę podczas spływów i należą do naszych wyjątkowych klientów.

FIRMOWE

Zapraszamy właścicieli firm do organizowania z nami firmowych eventów. Spływy kajakowe osób, które na co dzień znają się z pracy, pozwala na poznanie się z innej strony oraz jest świetnym sposobem integracji. Imprezy organizowane przez właścicieli firm dla swoich pracowników i kontrahentów to nie tylko spływ kajakowy - po spływie koniecznie trzeba podzielić się swoimi wrażeniami i odpocząć przy grillu i przede wszystkim w dobrym towarzystwie. Oferujemy Państwu organizację kompletnej imprezy integracyjnej, a program ustalamy z zawsze indywidualnie dla grupy.

SZKOLNE

Serdecznie zapraszamy wycieczki szkolne do wzięcia udziału w spływie kajakowym. Z doświadczenia wiemy iż jest to fantastyczna impreza która długo zostanie w pamięci wszystkim uczestnikom. Spływ zostaje zakończony grillem w naszej przystani.

Ponadto proponujemy:

ZAPLECZE GASTRONOMICZNE

Wszystkich uczestników spływu, nie tylko organizowanych przez nasza firmę zapraszamy do naszej PRZYSTANI RIVER-FUN, gdzie znajduje się zaplecze gastronomiczne z grillem, na którym każdy znajdzie coś smacznego dla siebie. Tak więc nie musicie Państwo zabierać ze sobą zbędnego balastu - pełne wyżywienie na miejscu!

CATERING

Żeby umilić Państwu czas w trakcie przerw proponujemy: - dostawę gorącego posiłku w dowolne miejsce spływu - zamówienie potraw, które będą na Państwa czekały po dopłynięciu do naszej przystani RIVER-FUN. Wszystkie potrawy przygotowujemy sami. Do naszych dań używamy wyłącznie świeżych produktów. Szczegółowe informacje
Menu

TRANSPORT

Zapewniamy transport do miejsca rozpoczęcia spływu a po jego zakończeniu odbieramy uczestników i zawozimy we wskazane miejsce. W razie niesprzyjających warunków pogodowych samochód po ludzi i sprzęt pojawić się może w dowolnym miejscu spływu.
Dla osób niezmotoryzowanych przedstawiamy różne warianty dojazdu.

PARKING

Możliwość pozostawienia samochodu podczas spływu na naszym parkingu.